رتبه بندی شرکت ها


رتبه بندی سازمان

رتبه بندی شرکت ها:بدست آوردن مقام یا روال موقعیت یابی سازمان ، روشی است برای جستجو برای تکمیل شرایط و ضوابط ، و جستجو برای جستجوی هیئت مدیره و تنظیم. سرمایه گذاری های بسیار زیاد و باز یا خصوصی ، بدون توجه به اینکه از طریق سازمان های پیمانکاری یا سازمان های مشاوره انجام می شود ، برای سازمانهای پیمانکار و مجری ارائه می دهد.

پایه و اساس ارزیابی این سازمانها با وجود هزینه های ارائه شده برای انجام این کار ، اندازه گیری توانایی تخصصی و درگیر شدن در کار آنها نیست. آنها ظرفیت تخصصی و مشارکت شغلی خود را که شامل خصوصیات و مبانی آنها ، درک کار و ظرفیت پولی سازمان با رتبه 1 تا 5 است ، ارزیابی می کنند.

موقعیت و موقعیت سازمان ها توسط اداره و سازمان تنظیم انجمن به پایان می رسد. در واقع ، رتبه بندی سازمان یا ارزیابی سازمان به سازمانهای پیمانکار و مشاوره داده می شود ، همانطور که توسط سنجها و دستورالعمل های این انجمن مشخص شده است و تا حدی مهم است.

در صورتي كه پس از ارزيابي موارد فوق ، سازمانها به عنوان واجد شرايط شناخته شوند ، مي توانند گواهي توانايي را بدست آورند. این روش به اعتباربخشی از رتبه و رتبه بندی سازمان مورد نظر گفته می شود.

ضروریات سازمان های موقعیت یابی

شما باید ابتدا یک سازمان داشته باشید تا این موقعیت را بدست آورید و در صورت عدم وجود یکی از آنها ، باید در سازمان خود در حوزه تجارت خود ثبت نام کنید.

66٪ پرسنل ارشد مدیریتی باید به هر میزان 4 سال تحصیلات دانشگاهی داشته باشند.

استخدام یک متخصص با 7 سال سابقه محافظت که توسط یک سازمان ثبت شده در کارمندان ارشد مدیریتی برکنار می شود

دو متخصص با 3 سال حمایت و مشغول کار مرتبط (اگر این دو معمار از افراد بالاتر از کادر مدیریتی باشند ، سازمان می تواند از دو شعبه منحصر به فرد درخواست ارزیابی کند.

شرایط عمومی رتبه بندی شرکتها

عدم وجود بنیان سازمانی که موجب محدودیت در اجرای وظایف می شود.

بیکاری در مشاغل دولتی برای مدیران شرکت ها

انواع رتبه بندی شرکت ها

رتبه بندی سازمان های مشاوره

موقعیت های سازمان های پیمانکاری

رتبه بندی سازمان های IT

رتبه بندی شرکت های انبوه

موقعیت یابی EPC

برچسب ها: رتبه بندی شرکت , رتبه بندی شرکت ها ,
[ بازدید : 15 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ جمعه 19 مهر 1398 ] [ 6:56 ] [ kimia ]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر