برند بین المللی مادریدتاریخچه کنوانسیون پاریس برای حمایت از مالکیت صنعتی به منظور محافظت از علائم تجاری بین المللی ، صاحبان علائم تجاری ، اعم از طبیعی و حقوقی ، باید هزینه های مختلفی را به طور جداگانه تقاضاهای بیشماری را به دفاتر کشورهای مختلف عضو به زبان های مختلف ارائه دهند. متفاوت بودن با گذشت زمان ، این امر به منظور تسهیل در روند ثبت نام بین المللی و به دست آوردن حقوقی از آن ، به تشکیل سازمان مادرید برای ثبت بین المللی علائم تجاری منجر شد. روز سیستم مادرید شامل 5 کشور عضو و دفاتر منطقه ای است که نیاز به ثبت نام بین المللی از طریق دفاتر صنعتی در کشورهای عضو سیستم مادرید دارند و در کشور مبدا ثبت شده اند. این سیستم که به "مادرید" معروف است ، مقررات بین المللی علائم تجاری را تصویب کرده و شامل دو معاهده است:توافقنامه 4 ساله مادرید و پروتکل به تصویب رسید

قوانین مشترک برای سیستم مادرید


محتوای پروتکل مادرید

یکی از اصول اساسی پروتکل مادرید برای حمایت از علائم تجاری و حقوق مربوط به آن ، ثبت علائم تجاری مطابق با کنوانسیون پاریس است. سیستم مادرید توسط یک دفتر بین المللی VIPO اداره می شود ، که ممکن است یک طرف در توافق ، پروتکل یا هر دو برای حمایت از حقوق علامت تجاری خود در کشورهای دیگر باشد.


مزایای سیستم مادرید

مطابق مقررات علامت تجاری بین المللی یا سیستم مادرید ، این مارک مطابق با قوانین ملی هر کشور مورد بررسی قرار می گیرد و سپس در مسیر بین المللی خود سوار می شود. یعنی در مرحله اولیه ثبت علائم تجاری بین المللی در کشور مبدا پشتیبانی می شد. سپس این کار به طور خودکار با شناسایی کشورهایی که می خواهید بین المللی انجام دهید.

از میان مزایای سیستم مادرید ، متقاضی می تواند بیانیه بین المللی را از طریق اداره مالکیت صنعتی به VIPO ارسال کند ، در صورت تمایل از علائم تجاری یا تعداد زیادی توافق نامه مادرانه و کشورهای عضو پروتکل درخواست کند. این امر تنها با ارسال یک برنامه بین المللی به یک زبان (فرانسوی ، انگلیسی یا اسپانیایی) و پرداخت هزینه فرانک سوئیس ، اخذ مارک تجاری یا پشتیبانی در کشورهایی که در فرم درخواست ارائه شده است ، میسر می شود. علاوه بر این ، در صورت ایجاد هرگونه تغییر در تعیین مبدا ، مانند تغییر نام ، آدرس ، مالکیت ، تمدید و غیره. با پر کردن فرم های مناسب و پرداخت هزینه کمی. این کار را در سطح بین المللی انجام دهید. دفتر مبدا همچنین موظف است کالاها و خدمات را طبقه بندی کند و کتیبه هایی را در روزنامه های رسمی کشور خود منتشر کند ، زیرا ثبت بین المللی مجموعه ای از ثبت ملی مطابق با مقررات ملی هر کشور است.


اسناد مورد نیاز برای ثبت نام بین المللی در مادرید

فرم مخصوص لاتین را پر کنید
به شما امکان می دهد هزینه ها را محاسبه کنید
برنامه مارک تجاری بین المللی خود را با نام کشورهای مربوطه به دفتر علائم تجاری ارسال کنید
ارائه نامه در کارت پستال شرکت به امضاء اعضای هیئت مدیره و دارندگان امضا ، مهر شده توسط اشخاص حقوقی. لازم به ذکر است اگر مراحل اداری توسط وکیل رسمی انجام شود ، تصویب لازم است.
کپی های مساوی از شناسه ها ، از جمله شناسنامه و شناسنامه های دولتی را برای امضا کنندگان شرکت فعال کنید
نسخه های روزنامه های تأسیس شده و آخرین تغییرات شرکت را برای اشخاص حقوقی تهیه کنید
ارائه گواهی ثبت مارک تجاری اصلی ایرانی برای بررسی و کپی برای ثبت یا ارسال یک نسخه از گواهی مارک تجاری مصدق
گواهی پرداخت هزینه ثبت نام بین المللی


برچسب ها: برند بین المللی مادرید ,
[ بازدید : 24 ] [ امتیاز : 2 ] [ نظر شما :
]
[ شنبه 9 آذر 1398 ] [ 15:36 ] [ kimia ]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر