ثبت برند در کشور های اروپایی


ثبت مارک تجاری شما در اتحادیه اروپا

اگر در درجه اول فعالیت در اتحادیه اروپا (EU) دارید ، می توانید ثبت نام در اداره مالکیت معنوی اتحادیه اروپا را در نظر بگیرید. شما می توانید علائم تجاری خود را بصورت آنلاین ثبت کنید و ثبت نام 10 سال طول بکشد ، با تمدیدهای نامحدود. آنها دو فرآیند ثبت نام علامت تجاری ، یک مسیر منظم و "سریع" دارند که اطلاعات مربوط به هر دو را دارند.
استفاده از یک وکیل ثبت علامت و برند

این که آیا شما علائم تجاری خود را فقط در بین المللی یا در سطح بین المللی ثبت می کنید ، راهنمایی یک وکیل مالکیت معنوی به شما اطمینان می دهد که تمام جزئیات در آن حضور دارند و مسیر برای مارک تجاری شما هموار است. بدون داشتن وکیل ، می توانید خود را برای پرداخت هزینه های زیادی بیابید ، فقط اینكه درخواست مارك تجاری شما رد شود.


فقط به این دلیل که مارک تجاری خود را ثبت کرده اید ، به این معنی نیست که می توانید عقب بنشینید و نگران کسی نیست که آن را سرقت کند. ثبت نام این حق را برای شما فراهم می کند که شخصی را به دلیل نقض مارک تجاری خود به دادگاه برسانید ، اما این امر شما را از افرادی که می خواهند علامت تجاری شما را بدزدند محافظت نمی کند.

ثبت نام آنلاین برند

شما باید به طور فعال برای محافظت از علامت تجاری و سایر دارایی های دیجیتالی مانند برنامه های سرقت شده اقدام کنید. اگر به دیگران اجازه دهید از مارک تجاری شما استفاده کنند ، در اصل از مالکیت خود رها می شوید. بنابراین ، شما باید مواظب دیگران باشید که ممکن است از آن استفاده کنند ، و از یک وکیل کمک بگیرید تا نامه های خاموش و ناخواسته را ارسال کند و از وسایل دیگر برای اصلاح استفاده کند.


برچسب ها: ثبت برند در کشور های اروپایی ,
[ بازدید : 24 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]
[ يکشنبه 24 آذر 1398 ] [ 17:37 ] [ kimia ]

صفر تا صد ثبت شرکت سهامی عام
می توانید با پرداخت 30 پوند برای تشکیل نرم افزار یا 100 پوند برای تشکیل پرونده ، خدمات را سرعت بخشید. هیچ سرویس فوری برای تشکیل پرونده های مبتنی بر وب وجود ندارد.

اگر مقالات مدل را به طور کلی پذیرفته اید ، نیازی نیست نسخه ای از مقالات خود را با اسناد ادغام خود درج کنید.هنگامی که برنامه و اسناد شما دریافت و تأیید شد ، گواهی ادغام دریافت خواهید کرد. این گواهینامه ثابت می کند که شرکت سهامی عام شما به درستی ثبت شده است و مطابق با قوانین مربوط به ثبت شرکت سهامی عام است.

تصویری با عنوان یک شرکت سهامی عام با شرکت محدود مرحله 5

5

درخواست گواهی تجارت کنید. قبل از شروع به کار به عنوان PLC ، باید یک گواهی تجارت صادر شده توسط شرکت سهامی عام خانه دار داشته باشید که تأیید می کند که شما حداقل الزامات قانونی برای سرمایه سهم را رعایت کرده اید. [4]

PLC باید حداقل 50،000 پوند سرمایه اختصاصی اختصاص داده شده داشته باشد ، که حداقل 25 درصد آن را قبل از شروع تجارت می توانید به طور کامل پرداخت کنید. [7]

فرم درخواست گواهی تجارت را در https://assets.publishing.service.gov.uk/g qeverment/uploads/system/uploads/attachment_data/file/533451/SH50_v5.pdf بارگیری کنید.مدارک تحصیلی

2

حفظ سوابق و حسابداری

تصویری با عنوان یک شرکت سهامی عام محدود مرحله 6

1

برای مدیریت حساب های خود از نرم افزار تأیید شده استفاده کنید. اگر حساب ها و حقوق و دستمزد خود را با نرم افزار تأیید شده توسط Company House مدیریت می کنید ، می توانید با استفاده از همین نرم افزار به راحتی واریز حساب ها و اظهارنامه مالیاتی شوید. [و]

هنگام خرید نرم افزار حسابداری ، به بیانیه تهیه کننده نرم افزار یا تولید کننده مراجعه کنید که این نرم افزار توسط خانه شرکت سهامی عام ها تأیید شده است.

برچسب ها: صفر تا صد ثبت شرکت سهامی عام ,
[ بازدید : 18 ] [ امتیاز : 1 ] [ نظر شما :
]
[ سه شنبه 12 آذر 1398 ] [ 15:09 ] [ kimia ]

تاسیس شرکت تضامنی در خارج از کشور چگونه است؟
تأسیس شرکت و هزینه تضامنی

مجوز کار

خدمات حسابداری و حسابداری تضامنی

تجارت تضامنی - سوالات متداول (شرکت تضامنی)

تجارت در بخش انرژیتأسیس شرکت ، خدمات حسابداری ، حسابداری و مالیاتی ، خدمات حسابداری و مالیاتی ، خدمات حسابداری آنکارا ، خدمات حسابداری آنتالیا ، خدمات حسابداری استانبول ، خدمات حسابداری ، حسابرسان ، آواریون توروی 'attività ، خدمات حسابداری آنکارا ، سرویس حسابداری آنتالیا ، خدمات حسابداری استانبول ، سرویس حسابداری ازمیر ، سرویس حسابداری ، دفتر فروش آنکارا ، دفتر فروش آنتالیا ، دفتر فروش بورسا ، دفتر فروش استانبول ، فروش CPA در آنکارا ، CPA تضامنی ، شرکت های مستقر در آنکارا ، شرکت در بورسا ، شرکت در استانبول ، شرکت در ازمیر ، شرکت تضامنی ، شرکت تضامنی ثبت شرکت ، هزینه مشاوره ، هزینه انجام کار در آنکارا ، هزینه انجام کار در آنتالیا ، هزینه تأسیس یک تجارت ، محیط استانبول ، هزینه ایجاد یک تجارت در ازمیر ، هزینه ایجاد یک تجارت تضامنی ، CPA ، CPA تضامنی ، Créerune entreprise en Enquirise in Turkey، business in Turkey، Establecer un negocio en تضامنی، تجارت تضامنی، آنکارا، تجارت در استانبول، تجارت در ازمیر، تجارت تضامنی، نحوه راه اندازی یک شرکت تضامنی ، چگونگی شروع یک تجارت تضامنی ، وکلا ، راه اندازی شرکت و مراحل ثبت نام ، تجارت تضامنی ، تجارت تضامنی ، تجارت تضامنی ، Otworzyć firmęw Turcji ، شرکت در آنکارا ، شرکت در آنتالیا ، شرکت در استانبول ایجاد یک شرکت ، یک شرکت در ازمیر ، یک شرکت تضامنی ، یک شرکت تضامنی ، یک شرکت تضامنی ، تجارت تضامنی ، مشاوران مالیاتی ، حسابداران ، کارشناسان حسابداری و منشی ، کارشناسان حسابداری ، واقع در آلمان Turke's Unternehmensgründung، آلمان ОткрытиекомпаниивТурции، قامةشركةفيتركيا، شركت مستقر در تركيه، 회 사회

برچسب ها: تاسیس شرکت تضامنی در خارج از کشور چگونه است؟ ,
[ بازدید : 28 ] [ امتیاز : 2 ] [ نظر شما :
]
[ دوشنبه 11 آذر 1398 ] [ 15:37 ] [ kimia ]

پیش نیاز های ثبت یک شرکت در ترکیه


عضویت در اتاق بازرگانی اجباری است. تشکیل و ثبت شرکت در اتاق بازرگانی انجام می شود. هر شهر ترکیه دارای یک اتاق بازرگانی و یک اتاق صنعت است.

TOBB یک کنسرسیوم ملی مبادلات تجاری ، صنعتی ، دریایی و کالایی است. عضویت در TOBB شامل 363 اتاق است که نماینده 1.2 میلیون شرکت است ، در حالی که TISK که بیش از 2.7 میلیون عضو دارد ، کنسرسیومی از انجمن های کارفرمایان ترکیه است.

برای تشکیل یک شرکت در ترکیه ، ابتدا باید یک توافق نامه کتبی برای امضا از هر بنیانگذار تهیه کنید. این موافقت نامه شامل برخی شرایط اجباری مانند نام و مرکز تجاری شرکت ، نام و آدرس کامل هر موسس ، ملیت و جزئیات شرکای خارجی ، فعالیتهای شرکت ، سرمایه شرکت و میزان وجوه رزرو شده می باشد. ، و سایر زمینه های سود و زیان ، عوامل مرتبط با انتصاب مدیران و هیئت مدیره.

امروز در ترکیه ، قوانین مربوط به سرمایه گذاری های خارجی شامل موارد زیر است:

قانون سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI)

قانون مجوز کارگران خارجی (FWP)

اتباع خارجی یا شهروندان ترکیه ساکن خارج از کشور ،

اشخاص حقوقی یا نهادهای بین المللی که مطابق با قوانین کشور بیگانه تأسیس شده و

اساس قانون سرمایه گذاری مستقیم خارجی ، اکثرا برابری بین سرمایه گذاران داخلی و خارجی ها است ، به استثنای مواردی که ممکن است به معاهدات بین المللی یا مقررات ویژه ای نیاز باشد.

سرمایه گذاران خارجی و داخلی غالباً باید رویه های مشابه ، به ویژه در تأسیس شرکت های سرمایه گذاری را دنبال کنند و از حقوق و تعهدات مشابهی برخوردار هستند.

نام سهامدار یا نام تجاری

آدرس

اگر سهامدار اشخاص حقوقی است:

تصمیم هیات مدیره مبنی بر تأسیس یک شرکت جدید (تأیید شده و مرجع ارتداد به وسیله محلی)

گواهی فعالیت

ماده انجمن

بخشنامه امضاء شركت كه نمایندگان رسمی شركت را نشان می دهد (این اسناد را می توان از اتاق بازرگان یا ثبت تجارت در جایی كه سهامداران خارجی در آن ثبت شده و مرتد می شوند دریافت كرد)

اگر سهامدار یک شخص حقیقی است:

گذرنامه اش

وکالت نامه به ما اجازه می دهد که نمایندگان سهامداران را برای روند استقرار نمایندگی نماییم.


برچسب ها: پیش نیاز های ثبت یک شرکت در ترکیه ,
[ بازدید : 28 ] [ امتیاز : 2 ] [ نظر شما :
]
[ يکشنبه 10 آذر 1398 ] [ 19:22 ] [ kimia ]

برند بین المللی مادریدتاریخچه کنوانسیون پاریس برای حمایت از مالکیت صنعتی به منظور محافظت از علائم تجاری بین المللی ، صاحبان علائم تجاری ، اعم از طبیعی و حقوقی ، باید هزینه های مختلفی را به طور جداگانه تقاضاهای بیشماری را به دفاتر کشورهای مختلف عضو به زبان های مختلف ارائه دهند. متفاوت بودن با گذشت زمان ، این امر به منظور تسهیل در روند ثبت نام بین المللی و به دست آوردن حقوقی از آن ، به تشکیل سازمان مادرید برای ثبت بین المللی علائم تجاری منجر شد. روز سیستم مادرید شامل 5 کشور عضو و دفاتر منطقه ای است که نیاز به ثبت نام بین المللی از طریق دفاتر صنعتی در کشورهای عضو سیستم مادرید دارند و در کشور مبدا ثبت شده اند. این سیستم که به "مادرید" معروف است ، مقررات بین المللی علائم تجاری را تصویب کرده و شامل دو معاهده است:توافقنامه 4 ساله مادرید و پروتکل به تصویب رسید

قوانین مشترک برای سیستم مادرید


محتوای پروتکل مادرید

یکی از اصول اساسی پروتکل مادرید برای حمایت از علائم تجاری و حقوق مربوط به آن ، ثبت علائم تجاری مطابق با کنوانسیون پاریس است. سیستم مادرید توسط یک دفتر بین المللی VIPO اداره می شود ، که ممکن است یک طرف در توافق ، پروتکل یا هر دو برای حمایت از حقوق علامت تجاری خود در کشورهای دیگر باشد.


مزایای سیستم مادرید

مطابق مقررات علامت تجاری بین المللی یا سیستم مادرید ، این مارک مطابق با قوانین ملی هر کشور مورد بررسی قرار می گیرد و سپس در مسیر بین المللی خود سوار می شود. یعنی در مرحله اولیه ثبت علائم تجاری بین المللی در کشور مبدا پشتیبانی می شد. سپس این کار به طور خودکار با شناسایی کشورهایی که می خواهید بین المللی انجام دهید.

از میان مزایای سیستم مادرید ، متقاضی می تواند بیانیه بین المللی را از طریق اداره مالکیت صنعتی به VIPO ارسال کند ، در صورت تمایل از علائم تجاری یا تعداد زیادی توافق نامه مادرانه و کشورهای عضو پروتکل درخواست کند. این امر تنها با ارسال یک برنامه بین المللی به یک زبان (فرانسوی ، انگلیسی یا اسپانیایی) و پرداخت هزینه فرانک سوئیس ، اخذ مارک تجاری یا پشتیبانی در کشورهایی که در فرم درخواست ارائه شده است ، میسر می شود. علاوه بر این ، در صورت ایجاد هرگونه تغییر در تعیین مبدا ، مانند تغییر نام ، آدرس ، مالکیت ، تمدید و غیره. با پر کردن فرم های مناسب و پرداخت هزینه کمی. این کار را در سطح بین المللی انجام دهید. دفتر مبدا همچنین موظف است کالاها و خدمات را طبقه بندی کند و کتیبه هایی را در روزنامه های رسمی کشور خود منتشر کند ، زیرا ثبت بین المللی مجموعه ای از ثبت ملی مطابق با مقررات ملی هر کشور است.


اسناد مورد نیاز برای ثبت نام بین المللی در مادرید

فرم مخصوص لاتین را پر کنید
به شما امکان می دهد هزینه ها را محاسبه کنید
برنامه مارک تجاری بین المللی خود را با نام کشورهای مربوطه به دفتر علائم تجاری ارسال کنید
ارائه نامه در کارت پستال شرکت به امضاء اعضای هیئت مدیره و دارندگان امضا ، مهر شده توسط اشخاص حقوقی. لازم به ذکر است اگر مراحل اداری توسط وکیل رسمی انجام شود ، تصویب لازم است.
کپی های مساوی از شناسه ها ، از جمله شناسنامه و شناسنامه های دولتی را برای امضا کنندگان شرکت فعال کنید
نسخه های روزنامه های تأسیس شده و آخرین تغییرات شرکت را برای اشخاص حقوقی تهیه کنید
ارائه گواهی ثبت مارک تجاری اصلی ایرانی برای بررسی و کپی برای ثبت یا ارسال یک نسخه از گواهی مارک تجاری مصدق
گواهی پرداخت هزینه ثبت نام بین المللی


برچسب ها: برند بین المللی مادرید ,
[ بازدید : 24 ] [ امتیاز : 2 ] [ نظر شما :
]
[ شنبه 9 آذر 1398 ] [ 15:36 ] [ kimia ]

مراحل ثبت طرح صنعتی


تبصره 1 در صورت بروز وقوع تأییدیه و سایر سوابق مربوطه توسط عناصر مشروع ، علامت آنها توسط افراد مصوب لازم است.

تبصره 2 - نام و نامزدی که در خارج از کشور زندگی می کند باید به ترتیب با حروف لاتین باشد و باید با حروف مشابه ثبت و ضبط شود.

2. بایگانی شخصیت سازنده نامزد و مدرس (شمارش کپی شناسنامه منحصر به فرد و کارت شناسایی ملی برای افراد عادی و ایجاد آگهی و جدیدترین نسخه های اصلاح شده در مورد عناصر قانونی به طور قابل فهم)

3-اگر ساختار دو بعدی باشد ، 5 نمونه از شکل یا واقع گرایانه یا 5 نمونه از طرح به عنوان آزمون

4-اگر طرح صنعتی به صورت سه بعدی باشد ، 5 نمونه از شکل یا واقع گرایانه یا 5 نمونه از نقشه به عنوان آزمون

5- در یک برنامه مدرن سه بعدی ، مرجع ثبت نام ممکن است با اعلامیه ، مدلی را درخواست کند. شدیدترین مدلی که نامزد در مدل ساختار خود ارائه می دهد ، حد 20 در 20 سانتی متر و بیشترین بار 2 کیلوگرم و از مواد جامد و بادوام خواهد بود.

6. یک دادخواست ترکیبی نیز نام مبدا را بررسی و در پرونده الکترونیکی درج می کند (به استثنای این مورد)
7-رسید اقساط هزینه بهره‌برداری و در صورتی که حداقل شامل دو یا چند طرح صنعتی باشد ، هزینه دریافت اقساط اضافی را دریافت کنید8- تأیید نیازهایی که باید همزمان با ضبط اطلاعیه یا حداکثر ظرف 15 روز از آن تاریخ ارائه شود.در صورتي كه كانديداً براساس ماده 9 قانون ، تقاضاي امتياز نياز كرده باشد ، بايد درخواست خود را كه اين حق را ابراز مي كند ، هنگام ارائه به مرجع ثبت نام ارائه دهد. این دادخواست باید همراه باشد:1. تاریخ و تعداد اعلامیه اول2. طبقه بندی جهانی مربوط به بیانیه اصلی3. ملت یا کشورهایی که بیانیه اول در آن برگزار می شود و اگر تأیید سرزمینی یا جهانی بستگی به امتیاز نیاز دارد ؛تاریخ ضبط معادل تاریخ ثبت با اداره است ، به این معنی که در ساعت مستند سازی ، این ادعا باید کلیه داده هایی را که انتظار می رود نامزد را بشناسد ، دقیقاً به عنوان تصویربرداری واقع بینانه از کالای حاوی طرح صنعتی درج کند.به شرط خاموش بودن کاندیدای ادعا حداقل دو بیانیه قبلی ، مدت زمان نیاز از دقیق ترین زمان مشخص می شود.9- سوابق نماینده در صورتی که دادخواست توسط نماینده قانونی انجام شودشرایط و مشخصات ویژه تصاویر ارسالی1-تصاویر دیگر باید حداکثر A4 باشند و به صورت عمودی فیلتر شوند.


برچسب ها: مراحل ثبت طرح صنعتی , طرح صنعتی ,
[ بازدید : 31 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ سه شنبه 5 آذر 1398 ] [ 12:40 ] [ kimia ]

یک شرکت سهامی در ایران چه مراحلی را برای ثبت طی میکند؟


نحوه راه اندازی یک شرکت سهامی خاص در ایران
کارشناسان ادغام شرکت در ایران خدمات ثبت شرکت را به کارآفرینان خارجی که می خواهند فعالیت های تجاری خود را در خاک ایران گسترش دهند ارائه می دهند. متخصصان تشكيل شركت با آگاهي گسترده در مورد فرآيند ادغام ، مي توانند با رعايت مراحل و مقررات قوانين محلي ، ثبت نام كسب و كار در ايران را آسان كنند.

روند ادغام در ایران

فرآیند ادغام شامل تصمیم گیری در مورد اشیاء شرکت سهامی خاص ، همراه با ارائه اسناد مورد نیاز است. شرکت سهامی خاص به عنوان یک شرکت سهامی ، یک شرکت با مسئولیت محدود یا انواع دیگری که در ایران موجود است ، به ثبت خواهد رسید.

متخصصان ادغام شرکت می توانند اطلاعات مربوط به ثبت شرکت سهامی خاص در ایران مانند حداقل تعداد همکاران ، مدیران یا دبیر و سایر موارد مورد نیاز را به شما ارائه دهند.

هنگام ثبت شرکت سهامی خاص در ایران ، متخصصان ادغام شرکت با تکمیل فرم و پرداخت مالیات ، نام خاص شرکت سهامی خاص را درخواست می کنند. برنامه به دفتر ثبت شرکتها در ایران ارسال می شود و مدارک مورد نیاز در اینجا آمده است:

• صورتجلسه جلسه سهامدار که منعکس کننده انتخاب مدیران است.
• کارت شناسایی و کپی شناسنامه سهامداران؛
• اساسنامه ، امضا شده توسط همه سهامداران.
• صورتجلسه مجمع عمومی بنیانگذاران و هیئت مدیره.
• اعلامیه ای مبنی بر تأیید مشترک بودن همه سهام و غیره


برچسب ها: یک شرکت سهامی در ایران چه مراحلی را برای ثبت طی میکند؟ ,
[ بازدید : 36 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ يکشنبه 19 آبان 1398 ] [ 16:25 ] [ kimia ]

مدارک مورد نیاز افزایش سرمایه شرکت محدود


اسناد مورد نیاز برای افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری مشترک:

صندوق جمع آوری سرمایه یک شرکت تخصصی است که سرمایه های بزرگ را می پذیرد یا به هیئت مدیره امکان جمع آوری وجوه را می دهد.

در صورتی که اکثریت سهامداران و سهامداران در آن جلسه تشکیل می دهند ، توصیه می شود بین اسناد و مدارک به افراد دعوت شده اجازه داده شود.

افزایش بودجه شرکت مسئولیت محدود

این کنفرانس عمومی برای دیدار با جلسات جلسات و جلسات تشکیل شده است.

اگر شورای عمومی هیئت مدیره را برای افزایش سرمایه تصویب کند ، در صورتجلسه کمیسیون اراضی ارائه می شود.

در ضمن افزایش سرمایه تجاری ، تغییرات و درآمد اینترنت را تبلیغ کنید

ب: این در مورد کاهش سرمایه است

اجازه سرمایه گذاری در یک تجارت توسط یک شورای عمومی یا یک جلسه هیئت مدیره انجام می شود ، بودجه تجارت را کاهش می دهد.

سرمایه با کاهش ارزش اصلی سهام به بخشی کاهش یافته از هر منطقه جایگزین می شود. گزارش فوق ، نیاز به پایین آمدن سرمایه و واحدهای تجاری از ابتدای سال بازار تا سال جاری را نشان می دهد. لازم به ذکر است که سرمایه مشاغل کمتر از ماده 5 (یک گروه تجاری با یکصد میلیون ریال) نیست.

دیدن خبر رکود بزرگ

بخش 197 در مورد راهنمای سفر.

نام و آدرس سرویس بایگانی

بنابراین بسیاری از سرمایه های تجاری قبل از تصمیم گیری برای کاهش سرمایه خود تصمیم می گیرند

افت تعداد هر نقطه یا تعداد کل نقاط در هر واحد پس از سقوط

2. پرداخت و زمان بازپرداخت به مقدار هر مکان و محل پرداخت.


برچسب ها: مدارک مورد نیاز افزایش سرمایه شرکت محدود ,
[ بازدید : 36 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ شنبه 18 آبان 1398 ] [ 14:15 ] [ kimia ]

انحلال یک شرکت سهامی خاص


ممکن است برخی از شرکتها بسته به میزان کار خود یا اینکه چقدر خوب در حال کار یا همکاری هستند ، موقعیت خود را در طول کار خود چندین بار تغییر دهند. شرکت در حال انتقال به یک مکان جدید است پرونده باید پس از موعد مقرر در یک لیست قانونی و رسمی ارسال شود.

اسناد مورد نیاز برای تغییر وضعیت شرکت سهامی خاص

آخرین روزنامه رسمی
در مورد هیئت مشورتی ، هیئت مدیره یافته های مجمع عمومی را ارائه داد
برای بیشترین بازدید با اعضای اصلی تبلیغات از جمله روزنامه و شرایط آن
اعلام کمترین میزان سهام شرکت بورس
رد شد

طبق ماده 2 ماده 4 قانون ، شرکت اعلام ورشکستگی می کند و اگر بانک دستور صادر کند ، شرکت مسئولیت پذیر است. در عوض ، سیاست پولی بانک باید مطابق قانون عمل کند.

عزل تصمیمات مصوب مجمع عمومی

مطابق ماده 2 قانون ، تخریب سهام شرکت در هر زمان و نشست عمومی شرکت به هر دلیلی ممکن است منجر به تخریب و تخریب شرکت شود. اگر قطعنامه معتبر باشد ، دو سوم از دو عضو حاضر و رای گیری ، برگزاری جلسات فوق العاده و بدون نیاز به مجوز ، ممکن است گزینه ای باشد.

اگر حداقل نیمی از سرمایه شرکت به دلیل از دست دادن مشاغل از بین برود ، جلسه ویژه در زمان ویژه برگزار می شود و از آنها خواسته می شود که سرمایه را کاهش یا کاهش دهند. در این حالت ، اگر مجمع عمومی فراخوانده نشود و مجمع فراخوانده نشود ، افسر می تواند درخواست انحلال شرکت را به مأمور بدهد.

حذف حکم دادگاه

دادگاه به شرکت دستور می دهد موارد زیر را از بین ببرد:

اگر خلقت کامل یا غیرممکن باشد.
در صورتی که شرکت بورس مدت طولانی است که وجود دارد و قانونی بودن آن منقضی شده است. البته مجمع عمومی این شرکتها می توانند قبل از انقضا قانونی بودن شرکت را افزایش دهند.


برچسب ها: انحلال یک شرکت سهامی خاص ,
[ بازدید : 37 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ سه شنبه 14 آبان 1398 ] [ 15:52 ] [ kimia ]

انواع و اقسام شرکت ها در پرتغال


انواع اصلی شرکت در پرتغال چیست؟

دو شرکت اصلی ساختار شرکتی برای شرکتهای خارجی وجود دارد و آنها به شرح زیر است:

شرکت دولتی (S.A.)
شرکت محدود خصوصی (Lda)

شرایط لازم برای تشکیل شرکت در پرتغال

حداقل سرمایه سهم یک Lda در حال حاضر 1 یورو است که باید قبل از پایان سال مالیاتی که شرکت در آن گنجانیده شده است پرداخت شود.
حداقل میزان تغییر سهام با میزان سهامداران تغییر می کند. یک سهامدار 1 یورو ، دو سهامدار 2 یورو. این میزان سرمایه با سهام کمتر به فعالیتهای تجاری شرکت بستگی دارد و نیازی به مجوز ندارد. سهامداران باید اعلام کنند مبلغ سهام دارایی واریز شده است.
برای راه اندازی حساب و فراهم آوردن شرایط مالی خوب ممکن است بانک ها بیش از این رقم نیاز داشته باشند. آنها باید بتوانند نشان دهند که شرکت دارای وثیقه خوب و یک برنامه تجاری خوب است.
برای امضای اسناد با دفتر اسناد رسمی و فرم های ثبت نام برای حساب بانکی ، باید به پرتغال مراجعه کنید. این کار باید ظرف 15 روز از زمان تشکیل شرکت در پرتغال انجام شود.
به منظور دریافت مکاتبات مالیاتی پرتغال ، صندوق پستی الکترونیکی لازم است. این موارد از طریق سرویس پست پرتغال (CTT) با یک کد شناسایی و رمز عبور خاص صادر می شود. حساب باید به طور مرتب بررسی شود.
حسابدار باید قبل از ادغام منصوب شود زیرا ثبت مالیات بر ارزش افزوده یا تشکیل اظهارنامه مالیاتی بدون دخالت حسابدار منشور مجاز نیست.


برچسب ها: انواع و اقسام شرکت ها در پرتغال ,
[ بازدید : 28 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ دوشنبه 13 آبان 1398 ] [ 17:13 ] [ kimia ]